Pedagogická rada - 2012-03-30

Z GeoWikiCZ
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pedagogická rada - 2012-03-30

Redukce modulových a povinně volitelných předmětů nmgr programu G+K

Po projednání s vedoucími oborových kateder programu G+K byl pedagogické radě předložen návrh redukce počtu modulových předmětů navazujícího magisterského oboru G a povinně volitelných předmětů magisterského oboru H.

Společného tříletém bakalířského oboru Geodézie, kartografie a geoinformatika http://geo.fsv.cvut.cz/gwiki/Bc se předložený návrh nedotknul.

V navazujím magisterském oboru Geodézie a kartografie (G) byly modulové předměty redukovány tak, aby ve všech semestrech spolu s povinnými předměty dávaly právě 30 kreditů http://geo.fsv.cvut.cz/gwiki/NmgrG Studenti mají studijní plán v rámci modulu natvrdo, mohou si volit jeden ze tří modulů, každá z kateder 152, 153 a 154 má na oboru G svůj modul.

Na magisterském oboru H bylo ponecháno 16 volitelných předmětů (původně jich bylo uvedeno 42!). Zároveň byla studentům H ponechána možnost zapisovat si modulové předměty z oboru G. Je to jednak snažší, než zbytečně nafukovat explicitní výčet, studenti si musí zvolit předměty pouze za 17 kreditů, takže převis nabídky je více než dostatečný.

Hlasování

Předložený návrh byl odsouhlasen 9 hlasy z 11 (prof. Mikš a prof. Veverka se hlasování nezúčastnili).