153PGC Programovací jazyk C++ cvičení - zimní semestr 2010/2011: Porovnání verzí
Řádek 180: | Řádek 180: | ||
|Čížek Václav || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Čížek Václav || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Dvořáková Vladěna || align="center" | || align="center" | || align="center" | | |Dvořáková Vladěna || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Gubaniová Michaela || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Gubaniová Michaela || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | ||
Řádek 192: | Řádek 192: | ||
|Pelcová Denisa || align="center" | || align="center" | || align="center" | | |Pelcová Denisa || align="center" | || align="center" | || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Pešková Alena || align="center" | || align="center" | || align="center" | | |Pešková Alena || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Rašín Martin || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Rašín Martin || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | |
Verze z 8. 10. 2010, 14:13
Rozpis cvičení
- Čtvrtek
- 12:00-14:40; 260 (Ing. Jan Pytel, Ph.D.)
- Pátek
- 08:00-09:40; 261 (Ing. Martin Landa)
- 12:00-13:40; 263 (Ing. Martin Landa)
- 14:00-16:40; 262 (Ing. Martin Landa)
Zápočet
Během semestru musí studenti vypracovat tři jednoduché úkoly, které předloží ve stanoveném termínu na cvičení - termín se vztahuje vždy k příslušnému týdnu. Pro získání zápočtu je nutné získat alespoň 5 bodů. Úloha odevzdaná s týdenním zpožděním má automaticky snížené hodnocení o jeden bod, úlohy odevzdané později se nehodnotí (nula bodů). Nelze tedy dodat všechny úlohy po vypršení lhůt, například koncem semestru.
Úlohy se předvádějí cvičícím na cvičení v počítačové učebně, zdrojový kód se zároveň odevzdává vytištěný se stručným popisem, co program dělá (úvádí se jméno a číslo kroužku). Úlohy se neposílají emailem.
Zadání v týdnu | Termín odevzdání v týdnu | body | |
---|---|---|---|
1. | 22.9. | 5.10. | 2 |
2. | 2 | ||
3. | 4 |
- Seznámení s vývojovým prostředím Qt Creator: Napište program, který počítá jednoduchou početní úlohu podle vašeho výběru v rozsahu příkladu z první přednášky.
- ...
- ...
Zápočty udělené na přednášce
Na přednášce lze získat zápočet přímo na základě ad hoc zkoušení, tyto zápočty mají motivační charakter, jsou ale zcela plnohodnotné.
- Jan Opat
- Tereza Fiedlerová
- Václav Jurga
Odevzdané úlohy
Skupina 260 (čtvrtek 12h)
Student | úloha 1 / body | úloha 2 / body | úloha 3 / body |
---|---|---|---|
Mazanik Jan | 2 | ||
Stefikova Katerina | 2 | ||
Noskova Karolina | 2 | ||
Effenbegrova Jarka | 2 | ||
Krejci Martin | 2 | ||
Polan Ondrej | 2 | ||
Cerveny Ondrej | 2 | ||
Rokytensky Ondrej | 2 | ||
Bezdicek Vladimir | 2 | ||
Jurga Vaclav | 2 | ||
Trejbalova Michaela | 2 | ||
Klimunda Pavel | 2 | ||
Balogova Kristina | 2 | ||
Fiedlerova Tereza | 2 | ||
Štěpán Žielina | 2 |
Skupina 261 (čtvrtek 8h)
Student | úloha 1 / body | úloha 2 / body | úloha 3 / body |
---|---|---|---|
Boháč Ondřej | |||
Dífková Petra | |||
Fencl Martin | |||
Flídr Jiří | |||
Gřundělová Tereza | |||
Hodek Michal | |||
Kloučková Lenka | |||
Konfršt Jaromír | |||
Kuba Martin | |||
Mašková Kristýna | |||
Michal Ondřej | 2 | ||
Opat Jan | |||
Píša Martin | |||
Poesová Jana | |||
Poloprutský Zdeněk | |||
Prokopová Alžběta | |||
Šafránek Jan | |||
Toušek Martin | |||
Veselý Josef | |||
Vochová Lenka |
Skupina 263 (čtvrtek 12h)
Student | úloha 1 / body | úloha 2 / body | úloha 3 / body |
---|---|---|---|
Boháč Roman | |||
Čáhová Zuzana | |||
Fišar Vít | |||
Haviarová Anna | |||
Hladík Miloš | |||
Kaválek Pavel | |||
Kučera Miroslav | |||
Lavička Petr | |||
Lavička Zdeněk | |||
Motyčka Ondřej | |||
Novotná Markéta | |||
Paštéková Gertrúda | |||
Roček Vojtěch | |||
Rys Pavel | |||
Sadecký Adam | |||
Stibůrek Jiří | |||
Šenolt Libor | |||
Štípská Petra | |||
Tröstl Martin | |||
Voříšek Jan |
Skupina 262 (čtvrtek 14h)
Student | úloha 1 / body | úloha 2 / body | úloha 3 / body |
---|---|---|---|
Bartůněk Jan | 2 | ||
Čížek Václav | 2 | ||
Dvořáková Vladěna | 2 | ||
Gubaniová Michaela | 2 | ||
Churáň Šimon | |||
Jílková Klára | 2 | ||
Ouřada Vladimír | |||
Pelcová Denisa | |||
Pešková Alena | 2 | ||
Rašín Martin | 2 | ||
Špička Jan | |||
Vlk Václav | 2 | ||
Vosyka Lukáš | |||
Vyskočilová Barbora |