153IG2 Informatika 2 / cvičení - zimní semestr 2012/2013: Porovnání verzí
m (→217) |
|||
(Není zobrazeno 38 mezilehlých verzí od stejného uživatele.) | |||
Řádek 2: | Řádek 2: | ||
==Výsledky zápočtových testů ZS 2012/2013== | ==Výsledky zápočtových testů ZS 2012/2013== | ||
=== 216 === | |||
{|class="border" style="width: 700px" | {|class="border" style="width: 700px" | ||
|- | |||
|+Hodnocení 216 | |+Hodnocení 216 | ||
! Jméno !! 1. test !! 2. test !! 3. test !! opravný test !! započteno | ! Jméno !! 1. test !! 2. test !! 3. test !! opravný test !! započteno | ||
Řádek 8: | Řádek 10: | ||
| style="text-align: center" | Bejvančická Kateřina || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Bejvančická Kateřina || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Beránková Eliška || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Beránková Eliška || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Bernardová Lucie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Bernardová Lucie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Calda Lukáš || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Calda Lukáš || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Císařová Lucie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Císařová Lucie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Gáborová Darja || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Gáborová Darja || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Gruber Josef || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Gruber Josef || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Hartmanová Monika || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Hartmanová Monika || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Hejduková Jana Bohumila || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Hejduková Jana Bohumila || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Chumanová Pavla || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Chumanová Pavla || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Kopecký Pavel || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Kopecký Pavel || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
Řádek 30: | Řádek 32: | ||
| style="text-align: center" | Kotrčová Martina || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Kotrčová Martina || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Kutišová Monika || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Kutišová Monika || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Laža Adam || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Laža Adam || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Matoušek Miroslav || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Matoušek Miroslav || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Nejmanová Tereza || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Nejmanová Tereza || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Rokusek Jaromír || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Rokusek Jaromír || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Řáda Tomáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Řáda Tomáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Strouhalová Lada || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Strouhalová Lada || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Svoboda Ondřej || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Svoboda Ondřej || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Valášková Tereza || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Valášková Tereza || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Zachariáš Jan || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Zachariáš Jan || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Zípková Marie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Zípková Marie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== 218 === | |||
{|class="border" style="width: 700px" | {|class="border" style="width: 700px" | ||
Řádek 60: | Řádek 62: | ||
! Jméno !! 1. test !! 2. test !! 3. test !! opravný test !! započteno | ! Jméno !! 1. test !! 2. test !! 3. test !! opravný test !! započteno | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Beránková Barbora || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Beránková Barbora || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Čejchanová Sára || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Čejchanová Sára || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Florian Martin || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Florian Martin || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Gavenda Matúš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Gavenda Matúš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Haupt Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Haupt Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Holíková Lucie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Holíková Lucie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Chmelař Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Chmelař Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Jasenovská Olga || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Jasenovská Olga || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Kopáček Petr || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Kopáček Petr || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Kulmon Pavel || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Kulmon Pavel || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Larina Alexandra || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Larina Alexandra || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Málková Eliška || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Málková Eliška || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Mocová Michaela || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Mocová Michaela || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Pražák Zbyněk || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Pražák Zbyněk || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Půbal Miloslav || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Půbal Miloslav || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Pyšek Jaroslav || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Pyšek Jaroslav || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Staněk Jan || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Staněk Jan || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Středa Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Středa Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Svačinová Petra || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Svačinová Petra || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Toulová Iva || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Toulová Iva || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Vais Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Vais Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Velíšek Jan || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Velíšek Jan || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Vlachová Petra || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Vlachová Petra || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== 217 === | |||
{|class="border" style="width: 700px" | {|class="border" style="width: 700px" | ||
Řádek 115: | Řádek 118: | ||
| style="text-align: center" | Brouček Josef || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Brouček Josef || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Goby Vojtěch || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Goby Vojtěch || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Hanousek David || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Hanousek David || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Háva Jakub || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Háva Jakub || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Hladík Dominik || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Hladík Dominik || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Hubata-Vacek Tomáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Hubata-Vacek Tomáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Janota Jakub || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Janota Jakub || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Kalenský Miroslav || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Kalenský Miroslav || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Korel Ondřej || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Korel Ondřej || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Morávek Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | | style="text-align: center" | Morávek Lukáš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Prouzová Petra || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Prouzová Petra || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | N || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | N | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Špaček Filip || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Špaček Filip || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Tichá Marie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Tichá Marie || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | Vondráček Matouš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | Vondráček Matouš || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | A || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | - || style="text-align: center" | A | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Aktuální verze z 21. 12. 2012, 14:28
Výsledky zápočtových testů ZS 2012/2013
216
Jméno | 1. test | 2. test | 3. test | opravný test | započteno |
---|---|---|---|---|---|
Bejvančická Kateřina | A | N | N | - | N |
Beránková Eliška | A | N | N | - | N |
Bernardová Lucie | A | A | A | - | A |
Calda Lukáš | N | N | N | - | N |
Císařová Lucie | A | N | N | - | N |
Gáborová Darja | A | A | A | - | A |
Gruber Josef | A | N | N | - | N |
Hartmanová Monika | A | A | N | - | A |
Hejduková Jana Bohumila | A | - | - | - | N |
Chumanová Pavla | A | N | N | - | N |
Kopecký Pavel | N | N | N | - | N |
Kotrčová Martina | A | N | N | - | N |
Kutišová Monika | A | A | A | - | A |
Laža Adam | A | A | A | - | A |
Matoušek Miroslav | N | - | - | - | N |
Nejmanová Tereza | A | A | A | - | A |
Rokusek Jaromír | A | A | A | - | A |
Řáda Tomáš | A | A | A | - | A |
Strouhalová Lada | A | A | - | - | A |
Svoboda Ondřej | A | N | A | - | A |
Valášková Tereza | A | A | N | - | A |
Zachariáš Jan | - | - | - | - | N |
Zípková Marie | A | N | A | - | A |
218
Jméno | 1. test | 2. test | 3. test | opravný test | započteno |
---|---|---|---|---|---|
Beránková Barbora | A | N | A | - | A |
Čejchanová Sára | A | A | A | - | A |
Florian Martin | A | N | N | - | N |
Gavenda Matúš | A | N | - | - | N |
Haupt Lukáš | A | A | N | - | A |
Holíková Lucie | A | A | A | - | A |
Chmelař Lukáš | A | N | A | - | A |
Jasenovská Olga | A | N | N | - | N |
Kopáček Petr | A | N | A | - | A |
Kulmon Pavel | A | A | A | - | A |
Larina Alexandra | A | A | N | - | A |
Málková Eliška | A | A | A | - | A |
Mocová Michaela | A | N | N | - | N |
Pražák Zbyněk | A | N | A | - | A |
Půbal Miloslav | A | A | A | - | A |
Pyšek Jaroslav | N | N | A | - | N |
Staněk Jan | A | N | N | - | N |
Středa Lukáš | A | N | A | - | A |
Svačinová Petra | A | A | A | - | A |
Toulová Iva | A | A | A | - | A |
Vais Lukáš | A | N | A | - | A |
Velíšek Jan | A | N | - | - | N |
Vlachová Petra | A | A | A | - | A |
217
Jméno | 1. test | 2. test | 3. test | opravný test | započteno |
---|---|---|---|---|---|
Brouček Josef | A | N | - | - | N |
Goby Vojtěch | A | N | A | - | A |
Hanousek David | A | A | A | - | A |
Háva Jakub | A | N | - | - | N |
Hladík Dominik | A | A | A | - | A |
Hubata-Vacek Tomáš | A | - | N | - | N |
Janota Jakub | A | A | - | - | A |
Kalenský Miroslav | A | A | - | - | A |
Korel Ondřej | A | N | A | - | A |
Morávek Lukáš | A | N | - | - | N |
Prouzová Petra | A | N | N | - | N |
Špaček Filip | A | A | A | - | A |
Tichá Marie | A | A | A | - | A |
Vondráček Matouš | A | A | - | - | A |