153PGC Programovací jazyk C++ cvičení - zimní semestr 2010/2011: Porovnání verzí
Řádek 127: | Řádek 127: | ||
|Toušek Martin || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Toušek Martin || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Veselý Josef || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Veselý Josef || align="center" | 2 || align="center" | 2 || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Vochová Lenka || align="center" | 2 || align="center" | 2 || align="center" | | |Vochová Lenka || align="center" | 2 || align="center" | 2 || align="center" | | ||
Řádek 145: | Řádek 145: | ||
|Haviarová Anna || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Haviarová Anna || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Hladík Miloš || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Hladík Miloš || align="center" | 2 || align="center" | 2 || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Kaválek Pavel || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Kaválek Pavel || align="center" | 2 || align="center" | 2 || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Kučera Miroslav || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Kučera Miroslav || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | ||
Řádek 163: | Řádek 163: | ||
|Roček Vojtěch || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Roček Vojtěch || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Rys Pavel || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Rys Pavel || align="center" | 2 || align="center" | 2 || align="center" | | ||
|- | |- | ||
|Sadecký Adam || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | | |Sadecký Adam || align="center" | 2 || align="center" | || align="center" | |
Verze z 5. 11. 2010, 08:12
Rozpis cvičení
- Čtvrtek
- 12:00-14:40; 260 (Ing. Jan Pytel, Ph.D.)
- Pátek
- 08:00-09:40; 261 (Ing. Martin Landa)
- 12:00-13:40; 263 (Ing. Martin Landa)
- 14:00-16:40; 262 (Ing. Martin Landa)
Zápočet
Během semestru musí studenti vypracovat tři jednoduché úkoly, které předloží ve stanoveném termínu na cvičení - termín se vztahuje vždy k příslušnému týdnu. Pro získání zápočtu je nutné získat alespoň 5 bodů. Úloha odevzdaná s týdenním zpožděním má automaticky snížené hodnocení o jeden bod, úlohy odevzdané později se nehodnotí (nula bodů). Nelze tedy dodat všechny úlohy po vypršení lhůt, například koncem semestru.
Úlohy se předvádějí cvičícím na cvičení v počítačové učebně, zdrojový kód se zároveň odevzdává vytištěný se stručným popisem, co program dělá (úvádí se jméno a číslo kroužku). Úlohy se neposílají emailem.
Zadání v týdnu | Termín odevzdání v týdnu | body | |
---|---|---|---|
1. | 22.9. | 5.10. | 2 |
2. | 19.10 | 3.11. | 2 |
3. | 4 |
- Seznámení s vývojovým prostředím Qt Creator: Napište program, který počítá jednoduchou početní úlohu podle vašeho výběru v rozsahu příkladu z první přednášky.
- Předávání parametrů funkcím: Napište funkci se vstupními a výstupními parametry, která počítá například některou z jednoduchých souřadnicových funkcí v rovině a pod.
- ...
Zápočty udělené na přednášce
Na přednášce lze získat zápočet přímo na základě ad hoc zkoušení, tyto zápočty mají motivační charakter, jsou ale zcela plnohodnotné.
- Jan Opat
- Tereza Fiedlerová
- Václav Jurga
- Zdeněk Poloprutský
Odevzdané úlohy
Skupina 260 (čtvrtek 12h)
Student | úloha 1 / body | úloha 2 / body | úloha 3 / body |
---|---|---|---|
Mazanik Jan | 2 | ||
Stefikova Katerina | 2 | ||
Noskova Karolina | 2 | ||
Effenbegrova Jarka | 2 | ||
Krejci Martin | 2 | ||
Polan Ondrej | 2 | ||
Cerveny Ondrej | 2 | ||
Rokytensky Ondrej | 2 | ||
Bezdicek Vladimir | 2 | ||
Jurga Vaclav | 2 | ||
Trejbalova Michaela | 2 | ||
Klimunda Pavel | 2 | ||
Balogova Kristina | 2 | ||
Fiedlerova Tereza | 2 | ||
Štěpán Žielina | 2 | ||
Vondráček Matouš | 2 | ||
Vesela Jana | 2 |
Skupina 261 (čtvrtek 8h)
Student | úloha 1 / body | úloha 2 / body | úloha 3 / body |
---|---|---|---|
Boháč Ondřej | 2 | 2 | |
Dífková Petra | 2 | 2 | |
Fencl Martin | 2 | 2 | |
Flídr Jiří | 2 | 2 | |
Gřundělová Tereza | 2 | 1 | |
Hodek Michal | 2 | 2 | |
Kloučková Lenka | 2 | 2 | |
Konfršt Jaromír | 2 | 2 | |
Kuba Martin | 2 | ||
Mašková Kristýna | |||
Michal Ondřej | 2 | ||
Opat Jan | 2 | 2 | |
Píša Martin | 2 | 2 | |
Poesová Jana | 2 | ||
Poloprutský Zdeněk | 2 | 2 | |
Prokopová Alžběta | 2 | ||
Šafránek Jan | 2 | ||
Toušek Martin | 2 | ||
Veselý Josef | 2 | 2 | |
Vochová Lenka | 2 | 2 |
Skupina 263 (čtvrtek 12h)
Student | úloha 1 / body | úloha 2 / body | úloha 3 / body |
---|---|---|---|
Boháč Roman | 2 | ||
Čáhová Zuzana | 2 | ||
Fišar Vít | 2 | ||
Haviarová Anna | 2 | ||
Hladík Miloš | 2 | 2 | |
Kaválek Pavel | 2 | 2 | |
Kučera Miroslav | 2 | ||
Lavička Petr | 2 | ||
Lavička Zdeněk | 2 | ||
Motyčka Ondřej | 2 | ||
Novotná Markéta | 2 | ||
Paštéková Gertrúda | 2 | ||
Roček Vojtěch | 2 | ||
Rys Pavel | 2 | 2 | |
Sadecký Adam | 2 | ||
Stibůrek Jiří | 2 | ||
Šenolt Libor | 2 | ||
Štípská Petra | 2 | ||
Tröstl Martin | 2 | ||
Voříšek Jan | 2 |
Skupina 262 (čtvrtek 14h)
Student | úloha 1 / body | úloha 2 / body | úloha 3 / body |
---|---|---|---|
Bartůněk Jan | 2 | ||
Čížek Václav | 2 | ||
Dvořáková Vladěna | 2 | ||
Gubaniová Michaela | 2 | ||
Churáň Šimon | |||
Jílková Klára | 2 | ||
Ouřada Vladimír | 2 | ||
Pelcová Denisa | 2 | ||
Pešková Alena | 2 | ||
Rašín Martin | 2 | ||
Špička Jan | 2 | ||
Vlk Václav | 2 | ||
Vosyka Lukáš | 2 | ||
Vyskočilová Barbora | 2 |