Diskuse:155FGIS / Semestrální práce: Porovnání verzí

Z GeoWikiCZ
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 31: Řádek 31:
 
(pokračování vývoje https://ctu-geoforall-lab.github.io/qgis-pu-plugin/)
 
(pokračování vývoje https://ctu-geoforall-lab.github.io/qgis-pu-plugin/)
  
# dílčí analýzy či nástroje
+
# PSZ (plán společných zařízení) - převést některé liniové elementy na polygony (typicky polní cesty) = buffer linie, uzavření na kratších koncích (kontrola topologie?)
#* PSZ (plán společných zařízení) - převést některé liniové elementy na polygony (typicky polní cesty) = buffer linie, uzavření na kratších koncích (kontrola topologie?)
+
# "autobus" - průjezdnost zatáček polní cesty (polygonu) nějakým dlouhým vozidlem..
#* "autobus" - průjezdnost zatáček polní cesty (polygonu) nějakým dlouhým vozidlem..
+
# nástroj výpočet eroze v rámci nějakého polygonu (tzv. erozně ohroženého celku = půdní blok z LPIS + DMR4G + data BPEJ, použít http://training.gismentors.eu/grass-gis-pokrocily/hydrologie/index.html a třeba to nějak zjednodušit pomocí nějakého nástroje / pluginu do QGIS)
#* nástroj výpočet eroze v rámci nějakého polygonu (tzv. erozně ohroženého celku = půdní blok z LPIS + DMR4G + data BPEJ, použít http://training.gismentors.eu/grass-gis-pokrocily/hydrologie/index.html a třeba to nějak zjednodušit pomocí nějakého nástroje / pluginu do QGIS)
 

Verze z 25. 2. 2020, 21:08

Project pool

QGIS

GRASS GIS

OSM

GDAL

PU

(pokračování vývoje https://ctu-geoforall-lab.github.io/qgis-pu-plugin/)

  1. PSZ (plán společných zařízení) - převést některé liniové elementy na polygony (typicky polní cesty) = buffer linie, uzavření na kratších koncích (kontrola topologie?)
  2. "autobus" - průjezdnost zatáček polní cesty (polygonu) nějakým dlouhým vozidlem..
  3. nástroj výpočet eroze v rámci nějakého polygonu (tzv. erozně ohroženého celku = půdní blok z LPIS + DMR4G + data BPEJ, použít http://training.gismentors.eu/grass-gis-pokrocily/hydrologie/index.html a třeba to nějak zjednodušit pomocí nějakého nástroje / pluginu do QGIS)